Szkolenie w Szkole Designu trwa 12 tygodni

W każdym tygodniu wymagamy od kandydata, aby przeznaczył ok. 25h na przerabianie kursu i samodzielną naukę.

Sam wybierasz w jakich godzinach przerabiasz lekcje. Dzięki temu możesz pogodzić naukę z pracą lub inny obowiązkami, a także mieć wolne weekendy!

alternative

Materiały on-line

alternative

alternative

System małych kroków

Lekcje podzielone są na mniejsze części, dzięki czemu nie będziesz przytłoczony ogromem wiedzy, a także szybciej odczujesz progress.

alternative

alternative

Mnóstwo praktyki

Pewnie już słyszałeś, że trening czyni mistrza? Ilość teorii ograniczyliśmy do minimum, a największy nacisk chcemy stawiać na działanie.

alternative

alternative

Lekcje live z nauczycielem

Termin spotkania ustalacie wcześniej, dzięki czemu nie musisz zmieniać swoich planów. Osobisty nauczyciel dostaje zdalną kontrolę nad twoim komputerem i może poinstruować Cię w przypadku problemów. Na lekcji jesteś tylko Ty i nauczyciel. Nie są to zajęcia w grupie, dzięki czemu cała uwaga jest skupiona na Tobie.

alternative

alternative

Pomoc w trakcie kursu

Kto pyta, nie błądzi. Jeśli masz problem z przerabianymi materiałami, nie krępuj się zadawać pytań. Nasi nauczyciele czekają na forum, żeby ci pomóc. Czasem najprostsze rozwiązania są tuż pod naszym nosem, a nie możemy ich dostrzec. Jesteśmy tu dla Ciebie!

alternative
alternative

Egzaminy i praca dyplomowa

W celu sprawdzenia Twojej wiedzy przejdziesz 2 egzaminy. Jeden w środku szkolenia, a drugi po jego zakończeniu. Weryfikują one czy przykładałeś się do nauki w trakcie całego szkolenia. Ostatnie 2 tygodnie to czas na przygotowanie pracy dyplomowej, będącej zwieńczeniem Twojej nauki.

Certyfikat ukończenia

Po zakończeniu szkolenia dostaniesz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności. To nie tylko dokument dla pracodawców, ale także dowód potwierdzający Twoją ciężką pracę w zdobyciu nowego zawodu.

alternative

alternative

"Zawody związane z sektorem IT są wymieniane w czołówce najbardziej perspektywicznych i najbardziej poszukiwanych na polskim rynku pracy. Według różnych szacunków w Polsce brakuje od 30 do 50 tys. informatyków, a luka ta może się powiększać. Warunki na rynku pracy dyktują kandydaci, którzy mogą liczyć na rosnące wynagrodzenia i pewne zatrudnienie. "~biznes.onet.pl

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołożymy wszelkich sił, żeby wyszkolić cię na dobrego grafika i wierzymy, że jak najszybciej postawisz nogę w nowym zawodzie. Jeśli mimo wspólnych wysiłków nie znajdziesz zatrudnienia, zwrócimy Ci kwotę jaką zapłaciłeś za kurs.

ZAPISZ SIĘ NA KURS