Chciałam zmienić branżę na taką, w której liczą się zdobyte umiejętności

Do szkolenia z grafiki skłoniła mnie chęć rozwoju i własna wygoda. Chciałam zmienić branżę na taką, w której liczą się zdobyte umiejętności, a nie "papierek". Do tego zależało mi na możliwości pracowania z każdego miejsca na świecie i również w domowym zaciszu- nie tracąc przy tym czasu na dojazdy i nerwów na stanie w korkach. Kurs w Szkole Designu jest dla każdego, nie trzeba się do nikogo dostosowywać i skrupulatnie planować każdego dnia- uczysz się kiedy Ci pasuje. I to dla mnie największy plus, a na poparcie swoich słów dodam, że ukończyłam go na urlopie macierzyńskim z malutkim dzieckiem przy mnie 24/7. Same lekcje ciekawe, od podstaw po zaawansowane elementy i funkcje programów. Nie ma się czego obawiać, naprawdę zaczęłam kurs z umiejętnością obsługi co najwyżej Painta :)

alternative

"Zarówno codzienna współpraca, lekcje indywidualne jak i szkolenie HR odbywały się w bardzo fajnej atmosferze. Nie pojawiło się żadne pytanie, które pozostało bez odpowiedzi i czułam się zaopiekowana, co dla mnie było bardzo ważne w tym nowym otoczeniu."

Po ukończeniu kursu byłam już pewna jaki kierunek chcę obrać i padło na projektowanie interfejsów. Poszłam o krok dalej i nauczyłam się obsługi kolejnego programu i właśnie zaczęłam staż jako UX Designer i wiążę z tym dalsze plany rozwoju. Podsumowując, bardzo polecam. Kurs w Szkole Designu to podstawy, które każdy początkujący projektant musi mieć. Do tego zapewnia więcej niż samodzielna nauka, bo jesteś w ciągłym kontakcie z grupą osób, która oferuje wsparcie i chętnie dzieli się swoją wiedzą.
Justyna Hrynowiecka

Zainwestowałam w siebie i nie żałuję

Powiem jedno - warto było! Przed podjęciem kursu pracowałam na produkcji w systemie trzyzmianowym, a przed produkcją jako telemonter sieci światłowodowych. Były to prace fizyczne i mało rozwijające. Czułam jednak, że mam w sobie dryg do grafiki. Wiedziałam, że jestem osobą kreatywną i postanowiłam wykorzystać to. Zainwestowałam w siebie i nie żałuję.

alternative

"Dzięki szkole designu dużo się nauczyłam i odkryłam nową pasję, którą mogę rozwijać całe życie. Forma kursu jest bardzo wygodna, można uczyć się kiedy się chce."

Ważne jest tylko żeby się wyrobić i to jest super. Nauczyciele zawsze potrafili pomóc, kiedy miałam wątpliwości. Zdecydowanie polecam Szkołę Designu każdej kreatywnej osobie!  Natalia Płocka

alternative

Referencje od Urzędu Pracy (kursantka Karolina)

Poświadczenie należycie wykonanej usługi szkoleniowej.
Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie powierzył w roku 2023 realizację szkolenia "Kurs grafiki komputerowej" Zajęcia realizowane były zgodnie z założeniami programowymi i odbywały się według harmonogramu. Uczestnik szkolenia uzyskał dokumenty potwierdzające ukończenie ww. szkolenia. Zadania zostały zrealizowane z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie. Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie

Kursantka Karolina

alternative

"Zadania zostały zrealizowane z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie."

Inwestycja, która się zwraca

Jestem zadowolony ze współpracy ze Szkołą Designu. Kurs jest dobrze ułożony, zaczynamy od zera, a potem stopniowo robi się coraz trudniej, a zarazem ciekawiej. Wcześniej nie interesowałem się grafiką, ale lubię się uczyć nowych rzeczy i sprawia mi satysfakcję patrzeć jak coś powstaje od zera.. Szkoła Designu to dobrze zainwestowane pieniądze, które się zwracają.

alternative

"Największym plusem są cotygodniowe "widzenia" z nauczycielami, jest wtedy czas, żeby skupić się na rzeczach z którymi się borykaliśmy podczas pracy."

Jest to jak najbardziej ułatwienie i przewaga nad samodzielną nauką, bo czasem głowiłem się nad danym problemem przez 1.5h, a podczas korepetycji dowiedziałem się w 2 minuty, co zrobiłem źle. Czasem człowiek robi prymitywne błędy, nie potrafi ich znaleźć i dopiero ktoś inny musi pokazać nam to palcem. Duży szacun dla osobistych nauczycieli tutaj. Dzięki szkoleniu znalazłem nie tylko pracę, ale także nowe hobby.  Jacek

Otworzyły się przede mną nowe drzwi

Na początku wahałam się czy pieniądze przeznaczyć na zmianę auta czy naukę nowego zawodu. Stwierdziłam, że trzeba inwestować w przyszłość i nie żałuję. Otworzyły się przede mną nowe drzwi, a po czasie praca stała się moją pasją. Dzięki.

alternative

"Byłam sceptycznie nastawiona co do takiej formy szkolenia, ale jednak jest więcej plusów niż minusów. Przede wszystkim uczę się, kiedy mi tylko pasuje i mam czas. Kurs stacjonarny byłby dla mnie problemem, bo dodatkowo traciłabym czas na dojazdy. Od teraz bez wahania polecam kształcenie w formie online."

Kurs nie jest oczywiście sielanką i trzeba systematyczności oraz poświęcenia tych kilkunastu godzin tygodniowo. Miałam kilka razy ciężkie chwile i przychodziło zwątpienie, ale zawsze mogłam liczyć na wsparcie nauczycieli opiekunów. Natalia - kucharz

Polecam kazdemu kto chce od postaw nauczyc się grafiki i wiąże z tym swoja przyszlosc!

Chcialam nauczyc sie grafiki od podstaw. Znalazlam Szkole Designu i po 3 msc mogę śmialo powiedzieć, że pewnie czuje się w programach graficznych. Bardzo duzo wiedzy- duzo teorii i praktyki.Uczylam sie codziennie. Moim nauczycielem byl Maciej. Lekcje mielismy raz w tygodniu i trwala godzine - bardzo dobrze wykorzystana godzina. Świetnie tlumaczyl i pomagal rozwiazywac problemy. Kurs polecam kazdemu kto chce od postaw nauczyc się grafiki i wiąże z tym swoja przyszlosc! Basia

alternative

Lekcje były zawsze dobrze zaplanowane

Chcialam serdecznie podziekowac Piotrowi, ktory znakomicie wypełnił role mojego indywidualnego nauczyciela. Ogromne doświadczenie w branży, którym chętnie się ze mną dzielił, pozwoliło mi lepiej przyswoić omawiany materiał. Lekcje były zawsze dobrze zaplanowane i pomimo spotkań wirtualnych, były dla mnie wartościowe. Magda

alternative

Dobry plan pod nowy zawód

Moje studia okazały się niewypałem, a Szkoła Designu brzmiała jak dobry plan pod nowy zawód. Pracowałem cały czas w trybie zmianowym i kurs stacjonarny nie wchodził w grę.

alternative

"Czasy są niepewne, więc wiedziałem, że nie będę mógł rzucić wypowiedzeniem w szefa i powiedzieć, że zostaję grafikiem. Po szkole pierwszą pracę otrzymałem w ciagu ok 4 mies. i zlecenia wykonywałem "po godzinach".

Po czasie, gdy poczułem się pewniej zostałem grafikiem "na pełen etat". Praca na produkcji była mega stresująca a tryb zmianowy źle wpływał na moje zdrowie. Teraz też zdarza mi się zarwać nocki nad zleceniem, ale robię to z własnej woli i z uśmiechem na ustach. W kursie podobało mi się, że byłem prowadzony za rękę od podstawowych zagadnień do tych najbardziej profesjonalnych. Dominik

Jestem w stanie połączyć pracę zdalną z wychowaniem córki

Po urodzeniu dziecka nie mogłam pracować. Teraz jestem w stanie połączyć pracę zdalną z wychowaniem córki. W kurs wkręciła mnie szwagierka, która ukończyła go przede mną. Przez ostatnie 3 lata pracowałam jako doradca w salonie sukien ślubnych.

alternative

"Czułam się spełniona w swojej pracy, ale po urodzeniu córki nie miałby kto się nią zająć, a mam jeszcze jedno dziecko. Musiałam zrezygnować z pracy i poszukać jakiejś alternatywy, która pozwoliłaby mi pracować w domu. Przez 2 miesiące pracowałam jako telemarketerka, ale długo nie wytrzymałam przy czymś takim."

Moja szwagierka jest po kursie i pracuje jako projektant graficzny. Zachęcona pozytywną opinią również zdecydowałam się zapisać na szkolenie. Nie żałuję podjętej decyzji, bo całość jest naprawdę dobrze zorganizowana. Jestem osobą, która często potrzebuje kogoś nad sobą, żeby wytłumaczył mi zawiłości, gdy się zagubię. Nauczyciele ze szkoły designu doskonale się tutaj sprawdzili. Malwina

Najlepiej zainwestowane przeze mnie pieniądze

Miałem już ogarnięte podstawy jeśli chodzi o photoshopa, ale początek kursu potraktowałem jako formę przypomnienia i utrwalenia wiedzy. Najbardziej zainteresowany byłem grafiką wektorową i projektowaniem UX, bo wiem, że to drugie jest dość opłacalne zarobkowo.

alternative

"Jakość szkolenia jest bardzo wysoka, zagadnienia tłumaczone są wręcz łopatologicznie, a w razie czego zawsze można liczyć na pomoc z góry."

Kurs oceniam pozytywnie. Szkoda, że w trakcie zmienił się nauczyciel ponieważ zdążyłem polubić panią Annę. W sumie to są to najlepiej zainwestowane przeze mnie pieniądze. Rafał K.

Strzał w dziesiątkę!

Z wykształcenia jestem muzykiem. Wybierając taką ścieżkę zdawałam sobie sprawę, że w przyszłości mogę mieć problem ze znalezieniem pracy. Zachęciła mnie reklama kursu, grafika, tak jak muzyka jest formą sztuki więc stwierdziłam, że może tez odnajdę się w tym świecie. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Bardzo szybko wkręciłam się w temat, a grafika okazała się nie tylko sztuką, a sztuką opłacalną.

alternative

"Szkoda, że kurs jest tylko zdalnie i nie można poznać osobiście tak fajnych nauczycieli! Nauczyłam się wiele nowych rzeczy. Polecam SD"

Weronika F.

Nowy rozdział w życiu

Moja historia nie do końca jest związana z przebranżowieniem się, bo studiowałam historie sztuki na ASP w Gdańsku, więc można powiedzieć, że ta sama branża. Pod koniec studiów stwierdziłam, ze zaczyna mi czegoś brakować i chciałabym coś tworzyć. Mam świadomość, że malarze nie są najbardziej poszukiwanymi pracownikami, (chyba, że w pracach remontowych 🙂 ), ale graficy komputerowi już jak najbardziej. Mój chłopak, który pracuje w IT tylko mnie w tym upewnił i postanowiłam, że zacznę nowy rozdział w życiu.

alternative

"Na początku kursu trochę mnie to wszystko przytłaczało i myślałam, żeby się poddać i zrezygnować. Sympatyczni nauczyciele zapewnili mi profesjonalne wsparcie i między innymi dzięki ich pomocy dopięłam swego i zostałam grafikiem."

Obecnie pracuję w agencji zajmującej się obsługą social media i tworzę grafiki na fanpage. Agnieszka

ZAPISZ SIĘ NA KURS