1

Wybór kursu

Zapisz się do Szkoły Designu z pakietem Gwarancja Pracy i wybierz miasto, w którym chcesz szukać zatrudnienia. Jeśli będziesz pracować zdalnie, miejscowość pracodawcy nie ma znaczenia. Dzięki współpracy z nami znajdziesz zatrudnienie w ciągu 6 miesięcy.



2

Efektywna nauka

Przed tobą 12 tygodni ciężkiej pracy. Oczekujemy od Ciebie sumienności oraz dyscypliny. Jeśli chcesz zdobyć nowy zawód musisz dać z siebie wiele. Wymagamy bieżącego zaliczania prac domowych z każdego działu na poziomie minimum 97% oraz terminowości w realizacji kursu. Przez 2 ostatnie tygodnie będziesz przygotowywał własny projekt zaliczeniowy, który potem obronisz przed nauczycielem.

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Przeprowadzimy z tobą symulację rozmowy kwalifikacyjnej. Wspólnie z asystentem kariery omówicie cały proces od początku do końca. Dowiesz się jakie błędy popełniłeś i czego unikać. Umiejętności miękkie są równie ważne w poszukiwaniu pracy, jak Twoje doświadczenie. Asystent przygotuje cię do przyszłych rozmów z pracodawcami.

4

Współpraca z asystentem kariery

Odbędziesz szkolenie na temat szukania zatrudnienia. Ta wiedza przyda ci się na całe życie. Razem z asystentem przygotujecie Twoje CV oraz portfolio. Dbamy, aby nasi absolwenci byli przystosowani do wymagań branży IT. Dowiesz się też czym jest profil na LinkedIn oraz stworzysz własny. Poznasz bazę przykładowych pytań i zadań rekrutacyjnych z odpowiedziami.

5

Szukanie pracy

Asystent kariery co tydzień będzie przesyłał Ci oferty pracy na jakie aplikować, a Ty sam jesteś zobligowany do znalezienia i wysłania nam minimum 3 ofert w tygodniu. Dostaniesz od nas skrzynkę mailową w domenie @szkoladesignu.com i udzielisz nam zgody na czytanie korespondencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco nadzorować proces szukania pracy.

6

Zwrot pieniędzy

Jeśli mimo włożonego wysiłku nie otrzymasz propozycji zatrudnienia, zwrócimy ci całość opłaty za kurs.

Szkolenie ze specjalistą HR

Jakub Turański to skuteczny rekruter, doświadczony trener i specjalista rynku pracy. Przez kilka lat z powodzeniem rekrutował fachowców z branży IT i BioTech na terenie UE dla międzynarodowych organizacji. Przez ponad 10 lat przewodził Fundacji Learn Co realizując projekty staży zawodowych w Niemczech dla młodych adeptów rzemiosła. Współpracował jako pośrednik pracy i coach z największymi polskimi organizacjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnościami w powrocie na rynek pracy. Doświadczony w realizacji angażujących szkoleń i pomocy osobom przekwalifikującym się. Wyróżniony przez SF BCC nagrodą Złoty Krawat i dwukrotnie nominowany przez FRSE w konkursie EduInspirator. Prywatnie wspiera lokalne organizacje społeczne oraz trenuje biegi długodystansowe.

alternative

Gdzie pracują nasi absolwenci?

Grafika komputerowa to bardzo rozległa dziedzina. Nasi kursanci z szerokim wachlarzem umiejętności znajdują zatrudnienie przy różnych projektach.

Miejsca, gdzie możesz pracować:

 • Agencje reklamowe
 • Pracownie graficzne
 • Drukarnie
 • Marketing
 • Software House`y
 • Praca jako freelancer
 • Produkcja gier komputerowych
 • Gazety i czasopisma
 • Studia fotograficzne
 • Firmy tworzące strony internetowe
 • Startupy
 • Własna działalność
alternative

6 miesięcy opieki asystenta kariery

Gwarancją pracy jesteś objęty aż 6 miesięcy, licząc od dnia zakończenia kursu. Pół roku będziesz pod skrzydłami naszych asystentów kariery. Przez ten czas będziesz szlifował swoje umiejętności, a specjaliści HR przygotują cię do wkroczenia na rynek IT!

"Zawody związane z sektorem IT są wymieniane w czołówce najbardziej perspektywicznych i najbardziej poszukiwanych na polskim rynku pracy. Według różnych szacunków w Polsce brakuje od 30 do 50 tys. informatyków, a luka ta może się powiększać. Warunki na rynku pracy dyktują kandydaci, którzy mogą liczyć na rosnące wynagrodzenia i pewne zatrudnienie. "~biznes.onet.pl

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołożymy wszelkich sił, żeby wyszkolić cię na dobrego grafika i wierzymy, że jak najszybciej postawisz nogę w nowym zawodzie. Jeśli mimo wspólnych wysiłków nie znajdziesz zatrudnienia, zwrócimy Ci kwotę jaką zapłaciłeś za kurs.

ZAPISZ SIĘ NA KURS